O nas

W kilku słowach o nas


Jesteśmy rodzinną firmą, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, istniejemy od 2016 roku. Nasza siedziba mieści się w Błoniach. Działamy na terenie Warszawy i okolic, opierając się na doświadczonej kadrze kompetentnych pracowników, którzy posiadają wszystkie stosowne uprawnienia oraz systematycznie biorą udział w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje..


Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i firm. Wykonujemy zlecenia w domach jednorodzinnych, biurach, budynkach usługowych, handlowych, zakładach produkcyjnych itp. Chętnie podejmujemy współpracę z biurami architektonicznymi lub projektowymi jako rzetelny podwykonawca.


Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonawstwem, oferując Klientom kompleksowe usługi na każdym etapie: od planowania, doradztwa, kosztorysowania poprzez roboty aż po oddanie do użytku sprawnej instalacji lub sieci, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Obsługujemy również budowy, na co składa się: nadzór nad wykonaniem instalacji, koordynacja, rozliczenia z wykonawcami, przygotowanie dokumentacji po wykonawczej oraz pomoc w odbiorach.

Nasza oferta to także: serwis pieców gazowych łomianki, serwis kotłów gazowych, serwis termet warszawa